Bejbybazar.cz    NejvetsiBazar.cz    Kocarky-bazar.eu    Těhotenská móda bazar.cz    Tehotenská móda bazar.eu

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu

Vložit inzerát zdarma

Moje inzeráty

Hlavní stránkaDaruji, vyměnímKnihy

KnihyKnihy

Soukromá inzerce knih všeho druhu a žánrů.

Zobrazeno 0-8 inzerátů z 8

Čtyřlístek

[15.09. 2016] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

Koupím dětský časopis Čtyřlístek, nejlépe čísla 1-50.Rychlé jednání, zn. nabídněte, m. 724 274 066

336x
Poptávka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Čtyřlístek

[04.01. 2015] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

781x
Poptávka
Editovat / Smazat / Topovat

Čtyřlístek

Dohodou

náhled

767x
Poptávka
Editovat / Smazat / Topovat

Prof. Frant. Koukolík - "Vzpoura deprivantů"

[23.12. 2014] - Ústí nad Labem
Nerozhoduje

náhled

Prof. František Koukolík - "Vzpoura deprivantů", 1. vydání z r. cca 1996. Učebnice pro VŠ, NE přepracované vydání určené pro SŠ.

743x
Poptávka
Editovat / Smazat / Topovat

Kniha o Bohumilu Hrabalovi

[14.03. 2014] - Liberecký kraj
199 Kč

náhled

Střemhlavý let v kleci (hovory s Bohumilem Hrabalem a jiné texty). Osobité svědectví Josefa Krále o setkáních se spisovatelem Bohumilem Hrabalem v letech 1984 - 1986. Začátky trilogie jsou před třiceti lety v samizdatových vydáních a konce v naší pošpatnělé demokracii. Vázaná kniha o 352 stranách ilustruje osmnáct autorových obrazů. Ukázka z kritických ohlasů: „Z ....

923x
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

komiks Čtyřlístek

[11.09. 2013] - Ústí nad Labem
Nabídněte

náhled

Koupím starší časopisy Čtyřlístek, zejména čísla 1 až 100 nebo komiksy ilustrované Kájou Saudkem. Děkuji za případnou nabídku.

1070x
Poptávka
Editovat / Smazat / Topovat

Prázdninové slevy 20%

[12.07. 2013] - Liberec
Dohodou

náhled

V antikvariátu King se týkají nejen beletrie, odborné literatury a časopisů.Se slevou 20% nabízíme i staré pohlednice (35 000 kusů), více než 3 000 ex libris, velké množství starých map, grafických listů, uměleckých fotografií, kreseb, akvarelů a olejomaleb. Slevy se vztahují i na vzácné knihy vydané před rokem 1800. Máme dobře fungující záznamovou službu na ....

1012x
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

Žena v ohrožení horrory sešitky

[02.09. 2012] - Všechny lokality
5 Kč

náhled

Prodám nebo vymněním za Johna Sinclaira sešitky Žena v ohrožení...cena 5 kč za jeden sešitek nebo zdarma za Johna sinclaira... sešitky ve vybornem stavu pošlu foto i vypis dílu.....četba vhodna na cestovani

1221x
Nabídka
Editovat / Smazat / Topovat

1

Vyberte si město